More selected projects

blog_zpas_2blog_zpas_2

ZPAS Group S.A - prezentacja multimedialna Szafy energetycznej SZE3


 

Dla ZPAS Group podjęliśmy się kompleksowej realizacji materiału audiowizualnego prezentującego szafę energetyczną SZE3. Pracowaliśmy także przy opracowaniu scenariusza, animacji 2D i 3D oraz kompozycji muzyki dopasowanej dynamicznie do całej animacji. Co ważne, był to już kolejny projekt realizowany dla tej firmy.

 

Grupa ZPAS jest największym polskim producentem zaawansowanych systemów energetycznych i teleinformatycznych, a także dużym graczem w skali europejskiej. Wyroby w branży komunikacji elektronicznej muszą posiadać parametry i właściwości odpowiadające wysokim wymaganiom w zakresie nowoczesnych technologii. Celem ZPAS Group jest dostarczanie właśnie takich produktów.

W jaki dokładnie sposób zadbaliśmy o kompleksowy materiał marketingowy Klienta? Stworzyliśmy nowoczesny i innowacyjny materiał prezentacyjny wspierający sprzedaż dla handlowców. Tego typu prezentacje wypierają dziś te tworzone w programie Power Point. Prezentacja audiowizualna produktu pokazywała jego zalety oraz przybliżała jego charakterystykę. W przejrzysty i zwięzły sposób przekazywała najważniejsze informacje na temat szafy energetycznej potencjalnym klientom z sektora B2B, zainteresowanych jego zakupem.

Przy realizacji projektu ściśle współpracowaliśmy z działem handlowym i działem marketingu klienta. Jego zadowolenie ze sposobu oraz jakości naszej realizacji daje nam podstawy żywić nadzieję, że nie był to ostatni projekt zlecony nam przez ZPAS Group.


Więcej o tym projekcie można przeczytać na naszym blogu. [hiperaktywny link do bloga]

 

Top