More selected projects

blog_zpas_1blog_zpas_1

ZPAS Group S.A - Prezentacja multimedialna Databox

 

Naszym pierwszym i – jak się później okazało – nie jedynym projektem realizowanym dla ZPAS Group była kompleksowa realizacja materiału audiowizualnego prezentującego produkt klienta.

 

Grupa ZPAS jest największym polskim producentem zaawansowanych systemów energetycznych i teleinformatycznych, a także dużym graczem w skali europejskiej. Działa zgodnie z filozofią utrzymania opinii godnego zaufania partnera, wypracowanej przez 40 lat swojej działalności, dostarczającego swoim klientom produkty o najwyższej jakości.

Produktem, który był głównym bohaterem kompleksowo przygotowanego przez nas materiału audiowizualnego, był Data Center, czyli pomieszczenie przeznaczone do przechowywania działającej infrastruktury informatycznej. Centra danych zawierają infrastrukturę techniczną, mechanizmy i procedury zwiększające bezpieczeństwo i ciągłość działania serwerów.

Z klientem współpracowaliśmy przy:

- opracowaniu scenariusza,

- tworzeniu animacji 2D i 3D

- oraz kompozycji muzyki.

 

Współpracowaliśmy z wieloma działami firmy. Efektem naszej pracy był nowoczesny i innowacyjny materiał prezentacyjny dla handlowców, zastępujący tradycyjne prezentacje do tej pory tworzone w programie Power Point.

 

Wizualizacja produktu prezentowała jego zalety oraz przybliżała jego charakterystykę. Pokazywała również w jaki sposób działa. ZPAS Group wykorzystywał prezentację głównie podczas targów handlowych, podczas których firma prezentowała swoją ofertę.

Jako że zawsze przy projektowaniu dokładamy wszelkich starań, by nasza praca odznaczała się najwyższą jakością, nie inaczej było oczywiście w przypadku ZPAS Group. Najlepszym tego dowodem było zadowolenie klienta, które przełożyło się na stworzenie kolejnej wspólnej realizacji. O obu realizacjach można przeczytać na naszym blogu. [hiperaktywny link do bloga]

 

Top