More selected projects

blog_im_1blog_im_1

Im-Produkcja - kolekcja produktów małej architektury

 

Dla Im-Produkcja, rodzinnej firmy z Katowic, specjalizującej się w produkcji elementów małej architektury, zajęliśmy się kompleksową realizacją działań z zakresu projektowania kolekcji małej architektury na 2014 rok. Zaprojektowaliśmy produkty, stworzyliśmy dokumentację wykonawczą oraz materiały graficzne na stronę internetową w postaci wizualizacji 3D.

 

Celem naszego Klienta było wyróżnienie się na tle konkurencji industrialnym i ekologicznym stylem. Im-Produkcja chciała, by ich ławki, kosze na śmieci, słupki ochronne, barierki z ocynkowanej stali czarnej oraz nierdzewnej nie zawierały szkodliwych dla środowiska materiałów oraz farb. Drewno pochodzi wyłącznie od autoryzowanych dostawców – nigdy z nielegalnych czy podejrzanych źródeł. Produkty malowane są ekologicznymi wodnymi farbami.

 

Jako entuzjaści przyjaznych środowisku, ekologicznych rozwiązań z zapałem zabraliśmy się do kompleksowej realizacji wizji naszego Klienta.

 

1. Zaproponowaliśmy zarówno rozwiązania budżetowe, jak i produkty segmentu premium. Istotną ich zaletą jest łatwość produkcji, dzięki czemu wytwarzanie jest ekonomiczne, a więc dostosowane do możliwości niewielkiej firmy.

2. Wszystkie propozycje produktów charakteryzuje nowoczesna stylistyka, atrakcyjny wygląd oraz ergonomia i wygoda użycia.

3. Zadbaliśmy również o wytrzymałość wyrobów tak, by były odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz akty wandalizmu.

4. Wszystkie stworzone przez nas produkty idealnie prezentują się w wielkomiejskich przestrzeniach, wśród budynków zaprojektowanych w industrialnym stylu.

5. Zaproponowany przez nas dizajn pozwala firmie Im-Produkcja na wyróżnienie się na tle konkurencji oraz – co za tym idzie – na zainteresowanie swoją ofertą nowych grup klientów.


O tym, jakie rozwiązania zastosowaliśmy w przypadku stojaków rowerowych oraz innych produktów, można przeczytać na naszym blogu. [hiperaktywny link do bloga]

 

Top