More selected projects

blog_ichii_4blog_ichii_4

Ichii - nowa jakość akcesoriów na rynku e-papierosów

 

Nasza współpraca z Ichii - nową polską marką na rynku wysokiej klasy akcesoriów do e-papierosów - to przykład kompleksowej obsługi, jaką potrafimy zapewnić jako SzwarcDesign.

 

Zakres naszych działań obejmował:

 

- badanie potrzeb rynku i grup odbiorców,

- stworzenie identyfikacji wizualnej marki i wzorów graficznych produktów,

- zaprojektowanie procesu produkcji oraz wyprodukowanie spotu reklamowego.

 

Więcej na temat tego, jak wszechstronni i elastyczni potrafimy być w odpowiedzi na potrzeby naszego Klienta można przeczytać na naszym blogu. [hiperaktywny link do bloga]

 

Głównym celem firmy Ichii jest wprowadzenie nowej jakości akcesoriów w branży e-papierosów. Oferowane produkty poprawiają nie tylko komfort, ale przede wszystkim higienę e-palenia. Zaprojektowane przez nas podstawki do e-papierosów idealnie wpisują się w najnowsze trendy wzornicze, panujące na rynku tego typu wyrobów. Ich głównym atutem jest higieniczność oraz wygoda w użytkowaniu. Tę intuicyjność w obsłudze zapewnia lejkowaty kształt wnętrza podstawki.

 

W tego typu nowoczesnych gadżetach nie liczy się jedynie użyteczność, ale również atrakcyjny dizajn. Klient chciał produktu pasującego zarówno do biura jak i przestrzeni mieszkalnej, dla palaczy obojga płci, w każdym wieku. Stworzenie tak uniwersalnego stylistycznie produktu nie jest proste, a jednak stało się realne. Cenimy sobie takie wyzwania.

 

Top