Wojtek Szwarc
 

Jestem projektantem wzornictwa, specjalizuję się w projektowaniu dla przemysłu. Bardziej niż ukończone szkoły czy wygrane konkursy cenię sobie praktyczne doświadczenie. Moja codzienna praca to tworzenie innowacyjnych rozwiązań, projektowanie wzornictwa maszyn oraz urządzeń specjalistycznych.

Na rynku funkcjonuję już od 6 lat, a jako Szwarc Design&Innovation od 2013 roku. W tym czasie zrealizowałem przeszło 30 projektów dla ponad 25 klientów z różnych branż.

W mojej pracy skupiam się na każdym aspekcie produktu. Odpowiadam na cele biznesowe Klienta i dbam o unikalny wygląd końcowy produktu. Priorytetem jest dla mnie intuicyjność obsługi, ergonomia użytkowania, koszt produkcji. Nie zapominam także o logistyce i zwracam uwagę podczas projektowania na łatwość montażu oraz na to, w jakim otoczeniu produkt będzie ostatecznie funkcjonował. Myślę o marce, dla której tworzę projekt, patrząc na kontekst pozostałych produktów z jej portfolio. Analizuję cykl życia produktu, który projektuję.

Rozumiem potrzeby przedsiębiorców. Jestem założycielem dwóch własnych start-upów więc wiem, z czym borykają się moi klienci. Obsługuję zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa. Potrafię pracować zarówno samodzielnie jak i w zespole.

Jestem pasjonatem. Prowadzę bloga, by dzielić się swoimi doświadczeniami i pokazywać, jak ciekawe potrafi być to, czym się zajmuję. Nie uciekam od wyzwań - szukam ich. Jestem otwarty na nowe branże, nowe technologie, nietypowe projekty. Serdecznie zachęcam do czytania moich wpisów na blogu oraz do kontaktu.

Wróć do bloga

 

Top